Ewtex

Odzież i tekstylia » Odzież męska
Odzież i tekstylia » Sklepy odzieżowe
Odzież i tekstylia » Produkcja odzieżowa
Dane teleadresowe:
  • adres:Ul. Płocka 32
  • miejscowość:09-200 Sierpc
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:24 275 69 40
  • fax:24 275 74 30
  • www:www.ewtex.pl

Opis firmy

„EWTEX” to coraz lepiej rozpoznawalna marka. Istniejemy na polskim rynku odzieżowym od 1990 roku.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zyskuje uznanie coraz to większej rzeszy klientów i umacnia swoją pozycję na polskim rynku odzieżowym. Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji konfekcji męskiej. Systematycznie udoskonalamy technologię, inwestujemy w park maszynowy.

Oryginalny krój i odpowiednia jakość garnituru jest niewątpliwie oznaką każdego eleganckiego mężczyzny. Dobrze skrojony, uszyty z doskonałej tkaniny i solidnie wykończony wskazuje, że jego właściciel jest człowiekiem sukcesu. Zarówno osoby nastawione na klasykę, jak i te preferujące luźny, niezobowiązujący styl znajdą dla siebie coś odpowiedniego w prezentowanej bogatej ofercie produktów.

Doświadczenie połączone ze zmieniającymi się trendami mody sprawiają, że proponujemy naszym klientom nowoczesne wzornictwo i modną kolorystykę. Nie zapominamy także o klientach, którzy szukają nietypowych rozmiarów. Kilka lat temu rozpoczęliśmy sprzedaż poprzez sieć naszych własnych sklepów firmowych. Wszystko po to, by klientom zapewnić wysoki i jednakowy standard obsługi, szeroki asortyment, duży przekrój rozmiarów, odpowiednią jakość wyrobów i przede wszystkim „rozsądne” ceny.

Zabiegamy o bezpośredni bieżący kontakt z naszymi klientami. Nie jest naszym celem powiększenie firmy ale jej udoskonalanie, by klienci którzy raz zawitają w nasze progi wracali do nas z przyjemnością. Wysoka jakość wyrobów i przystępne ceny sprawiły, że mężczyźni coraz chętniej noszą ubiory naszej firmy. Bardzo cenimy uwagi naszych klientów, zapytania, czy sugestie. Garnitury to nasza pasja a tym większa im większe jest zadowolenie klientów. Cenimy każdego mężczyznę, który nosi nasze wyroby. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Dbamy zarówno o tych, którzy indywidualnie ubierają się w naszych sklepach, jak i o odbiorców hurtowych.

Jeśli nie spełniamy Państwa oczekiwań, bez wahania kontaktujcie się z nami.

Oferta firmy

Specyfiką naszej firmy jest nowoczesne krawiectwo. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy garniturów, marynarek, spodni, płaszczy oraz kurtek. To efekt poparty wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania odzieży, który jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Produkcja odbywa się w seriach limitowanych. Naszym wyzwaniem jest nieustanne dążenie do rozwoju w dziedzinie tworzenia coraz to nowszego, nietuzinkowego wzornictwa nawiązującego do aktualnie panujących trendów w modzie oraz zmieniających się oczekiwań klienta.

Nasza firma realizuje zamówienia na potrzeby klientów indywidualnych. Ta prestiżowa usługa pozwala na tworzenie garnituru dostosowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Niezwykła dbałość o szczegóły, perfekcyjne konstrukcje oraz indywidualny dobór wzorów i kolorów zapewni mężczyzną poczucie komfortu i pełnię zadowolenia z nabytych produktów.

Słowa kluczowe

GARNITURY MŁODZIEŻOWE, GARNITURY ŚLUBNE, GARNITURY, PRODUKCJA ODZIEŻY MĘSKIEJ, ODZIEŻ MĘSKA, KURTKI MĘSKIE, PLESZCZE MĘSKIE, SPODNIE, MARYNARKI, GARNITURY DZIECIĘCE,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)