Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anna Korzeniowska

Żywność i używki » Mięso, wędliny, drób
Dane teleadresowe:
  • adres:Przemysłowa 5
  • miejscowość:99-300 Kutno
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:(24) 254 20 21
  • www:phukrol.com.pl

Opis firmy

PHU ANNA KORZENIOWSKA jest firmą zajmującą się międzynarodowym handlem wołowiną, wieprzowiną i drobiem.

W roku 1995 właściciel firmy wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynkowym, zarejestrował działalność gospodarczą w miejscowości Kutno w województwie łódzkim.

Głównym polem działania jest export i import mięsa.

Siedziba firmy jak i chłodnie, w których składowany jest towar umiejscowione są w centrum Polski, co pozwala na szybkie i sprawne dotarcie do klientów z terenu całej Europy.Mięso pakowane jest w kartony lub polyblock / w zależności od zapotrzebowania/, przechowywane w odpowiednich warunkach zgodnie z system HACCP.

Doskonała znajomość rynku mięsnego krajowego jak i zagranicznego pozwala nam na wybór mięs najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami na podstawie długoterminowych kontraktów.Dzięki wysokiej jakości naszych usług i oferowanych przez nas produktów zdobyliśmy zaufanie wielu klientów w Europie i na innych kontynentach.

Jeśli szukacie Państwo solidnego, elastycznego i uczciwego partnera, prosimy o kontakt z naszym zespołem. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji również w języku angielskim i rosyjskim.

Słowa kluczowe

mięso Kutno, wędliny Kutno, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anna Korzeniowska,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)