LOGO - Artbud-Plus s.c. Zofia Ważny, Paweł Ważny

Artbud-Plus s.c. Zofia Ważny, Paweł Ważny

Odzież i tekstylia » Pralnie, farbiarnie
Dane teleadresowe:
  • adres:ul.Kościelna 3a
  • miejscowość:47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • województwo:opolskie
  • telefon:77 483 83 14
  • www:www.ecpdelfin.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Artbud-Plus s.c. Zofia Ważny, Paweł Ważny     

Opis firmy

Artbud-Plus to firma prowadząca specjalistyczną pralnię ekologiczną Delfin. Działamy na terenie Kędzierzyna-Koźla, w województwie opolskim. Nieustannie staramy się rozwijać zakres naszych usług, dlatego poszukujemy firm chętnych do nawiązania współpracy w zakresie prania chemicznego i wodnego z darmowym transportem. Nasza pralnia funkcjonuje nieprzerwanie od 1999 roku.

Oferta firmy

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu prania chemicznego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Standardową procedurę wykonujemy w ciągu 48 godzin. Używamy jedynie sprawdzonego sprzętu i urządzeń wysokiej jakości.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Odzież wyprana w naszej pralni ma przyjemny, neutralny, antyalergiczny zapach. Jest to bardzo istotne dla firm, w których z czyszczonymi przez z nas rzeczami styka się wiele osób. Zajmujemy się m.in.:

czyszczeniem oraz praniem wodnym,
czyszczeniem oraz praniem chemicznym,
czyszczeniem pierza,
szyciem kołder,
czyszczeniem zasłon, pościeli, obrusów,
czyszczeniem odzieży roboczej i specjalistycznej,
prasowaniem,
maglowaniem.

Ponadto prowadzimy kompleksowe usługi oczyszczania powierzchni użytkowych, takich jak biura, mieszkania i wiele innych.

Jeśli nie możesz doprać dywanu, mebli tapicerowanych czy tapicerki samochodowej, zwróć się do nas - rozwiążemy Twój problem. Zapraszamy!

Słowa kluczowe

pranie wodne, czyszczenie pierza, czyszczenie tapicerki, pranie firan, czyszczenie chemiczne, czyszczenie dywanów, maglowane bielizny, pralnia ekologiczna, pralnia wodna, odplamianie, maglowane bielizny, mycie kostki brukowej, mycie kostki brukowej, usługi pralnicze dla firm, czyszczenie powierzchni kamiennych,

Lokalizacja na mapie