LOGO - Ochrona Agencja Ochrony Protego Security Warszawa

Ochrona Agencja Ochrony Protego Security Warszawa

Usługi dla każdego » Agencje Ochrony
Usługi dla każdego » Biura ochrony osób i mienia
Instytucje, urzędy » Policja
Instytucje, urzędy » Straż Miejska
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Jana Kazimierza 64 lok 74
  • miejscowość:01-248 Warszawa
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:(22) 115 32 64
  • www:www.protegosecurity.eu

Fotografie

Zdjęcie 1 - Ochrona Agencja Ochrony Protego Security Warszawa     

Opis firmy

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Na rynku w branży ochrona działamy od 2013 roku. Obszar naszej działalności to Warszawa oraz okolice. Nasza działalność obejmuje między innymi: ochrona osób i mienia montaż systemów alarmowych. Dużą uwagę przywiązujemy do właściwego doboru oraz przeszkolenia osób oddelegowanych do pełnienia czynności ochronnych. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta firmy

Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem systemów alarmowych, w zakres naszej działalności wchodzi również ochrona osób i mienia w mieście Warszawa oraz w okolicach. Ponadto systemy alarmowe monitorujemy drogą radiową. Zatrudniamy wysokiej klasy fachowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a to pozwala nam na profesjonalne przygotowanie i kompleksową realizację zadań związanych ze świadczeniem usług z zakresu ochrony osób i mienia. Jesteśmy zaangażowani w różnego rodzaju przedsięwzięcia w branży ochrona w mieście Warszawa oraz w okolicach.

Zajmujemy się ochroną obiektów mieszkalnych, budowlanych, magazynowych, biurowych, handlowych i posesji. Ochraniamy centra logistyczne, dzieci i całe rodziny. Zabezpieczamy szkolenia, pikniki, bankiety, targi, konferencje, wycieczki objazdowe, spotkania biznesowe i podróże oraz wyjazdy integracyjne. Ponadto polecamy się w zakresie usług dozorczych, recepcyjnych i obsługi szatni.

Ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą wyeliminować potencjalne zagrożenia. Zapewniamy bezpieczeństwo podnosząc jednocześnie prestiż w oczach kontrahentów i gości.

Zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowe

Ochrona Warszawa, Agencja Ochrony Warszawa, usługi ochrony Warszawa, firma ochroniarska Warszawa, ochrona mienia warszawa, firma ochroniarska, ochrona imprez masowych warszawa, ochrona imprez warszawa, ochrona imprez masowych, ochrona biznesu warszawa, Agencja Ochrony, ochrona osób i mienia warszawa, dobra firma ochroniarska Warszawa, ochrona mazowieckie, polecana firma ochroniarska w Warszawie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)