Reed. Dariusz Każmierczak i Artur Fornalczyk. Sp.j.

Biuro » Drukarnie
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Częstochowska 47
  • miejscowość:62-800 Kalisz
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:62 753 15 91
  • www:www.reed.kalisz.pl

Opis firmy

Agencja reklamowa Reed znajduje się w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy profesjonalne usługi związane z drukowaniem gadżetów i katalogów reklamowych oraz kalendarzy. W branży drukarskiej funkcjonujemy od 2002 roku i do chwili obecnej zajmujemy niekwestionowaną pozycję lidera w rejonie. Osobami decyzyjnymi są Dariusz Kaźmierczak oraz Artur Fornalczyk.

Oferta firmy

Głównym profilem naszej firmy jest produkcja reklamowych gadżetów dla przedsiębiorstw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość proponowanych usług.

Oferujemy:

drukowanie kalendarzy,
wizytówki,
teczki,
notesy,
segregatory,
zestawy piśmiennicze,
kubki ceramiczne,
smycze.

Pracujemy na nowoczesnym i specjalistycznym sprzęcie, który umożliwia nam wykonawstwa dowolnych wydruków na różnych przedmiotach. Z naszej oferty możecie Państwo wybrać długopisy reklamowe w wielu wersjach, między innymi metalowe, plastikowe. Posiadamy także inne zestawy piśmiennicze.

Drukujemy loga firma na smyczach do kluczy, notesach, parasolkach, kubkach. Wszystko poprawiamy graficznie, gdyż wiemy, że wykorzystanie artykułów, które zawierają logo firmy, wpływa na dynamiczny rozwój.

Drukujemy także wizytówki, etykiety niskonakładowe oraz torby papierowe. Zespół naszych pracowników cechuje się kreatywnością, którą można dostrzec na produkowanych przez nas przedmiotach.

Dla nowych przedsiębiorców ważne jest wejście na rynek z produktem wyróżniającym się na tle konkurencji. Dla nas najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość oraz rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Słowa kluczowe

ulotki, logo firmy na przedmiotach, etykiety niskonakładowe,, kubki ceramiczne reklamowe, agencja reklamowa, długopisy metalowe, długopisy z logiem firmy, wizytówki, grawerowanie, smycze reklamowe, długopisy reklamowe z nadrukiem, gazety reklamowe,