EKSA Sp. z o.o.

Usługi dla każdego » Nauka jazdy - kursy, szkolenia, jazdy doszkalające
Nauka » Kursy,Szkolenia
Dane teleadresowe:
  • adres:al. Powstańców Warszawy 16
  • miejscowość:35-329 Rzeszów
  • województwo:podkarpackie
  • telefon:(17) 854 97 26
  • telefon:600-491-809
  • fax:(17) 854 97 26
  • www:www.eksa.rzeszow.pl

Opis firmy

EKSA Rzeszów

Przedsiębiorstwo EKSA Sp. z o.o. w Rzeszowie powstało w grudniu 1992 roku.
Celem działalności powstałej Spółki było adaptowanie samochodów do zasilania alternatywnego paliwem gazowym-głównie gazem płynnym.
W wyniku ciągłego pogłębiania doświadczenia i wysokiej jakości usług, zdobywania coraz szerszej rzeszy klientów, Spółka w 1994 roku jako jedna z nielicznych firm w Polsce otrzymała od Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej upoważnienie do prowadzenia okresowych badań sprawności instalacji gazowych zamontowanych w samochodach przed dopuszczeniem ich do ruchu, a w roku 1996 upoważnienie do adaptacji na gaz ziemny i płynny wszystkich marek i typów samochodów. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami działalność usługową w zakresie auto gazu EKSA opiera o uzyskane w 2002 roku Świadectwo Homologacji wydane przez Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej. Prawie od początku działalności Spółka zajmuje się dystrybucją i sprzedażą gazu płynnego - auto gaz i w butlach (do celów komunalnych), posiada sieć stacji autogazowych i paliw płynnych w regionie Podkarpacia. Na tą działalność EKSA posiada koncesję Urzędu Regulacji Energetyki.
Ponadto od 1999 r. EKSA Sp. z o. o. zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców kat. A1, B i C oraz kierowców zawodowych m. in. kursy kwalifikacyjne na przewóz rzeczy i osób i szkolenia okresowe, kursy na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, szkolenie z obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (cystern) i wiele innych. Od 2005 roku nasza firma posiada Akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Jesteśmy również wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie. Przedsiębiorstwo EKSA Sp. z o.o. w Rzeszowie od 1993 roku prowadzi działalność w zakresie wykorzystania paliw gazowych do zasilania silników spalinowych. Jesteśmy specjalistycznym warsztatem montażu i serwisu instalacji gazowych we wszelkiego typu samochodach. Montaż instalacji gazowych opiera się w naszej firmie na fachowym doborze odpowiedniej dla Państwa auta instalacji LPG. Nasze instalacje zawsze montowane są estetycznie oraz zgodnie z zachowaniem wszelkich norm. Posiadamy odpowiedni sprzęt i urządzenia. Serwisujemy również auta z instalacjami LPG wykonanymi w innych warsztatach. Posiadamy własne świadectwo homologacji sposobu montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego. Nowoczesne samochodowe instalacje gazowe to układy bardzo zaawansowane technologicznie. Gwarancją udanej konwersji samochodu na gaz jest prawidłowe dobranie instalacji do konkretnego samochodu, profesjonalny montaż oraz precyzyjna regulacja, która pozwoli użytkownikowi na oszczędną i bezpieczną jazdę.

Oferta firmy

Mechanik samochodowy

Zajmujemy się szybkim i sprawnym serwisem samochodów osobowych każdej marki. Nasi mechanicy przeprowadzają wymianę oleju, filtrów, naprawiają układy hamulcowe, wydechowe, zawieszenie, elektromechanikę. Mechanicy zatrudnieni w warsztacie posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki temu nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. W naszym warsztacie znajdziesz Dobrego Mechanika, który będzie dbał o stan techniczny Twojego samochodu oraz dołoży wszelkich starań aby dokonać szybkiej naprawy. Zapewniamy homologowane części, opiekę mechanika, możliwość płatności kartą. Nasz warsztat współpracuje z największymi hurtowniami części samochodowych, co pozwala zaoferować klientom szeroki zakres części zamiennych po bardzo korzystnych cenach.
Kursy na prawo jazdy

Od początku istnienia naszym priorytetem była wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. W ciągu tych kilkunastu lat, po odbyciu szkolenia w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców EKSA-AUTO-KURS, prawo jazdy uzyskało kilka tysięcy osób. Zdobyte w tym okresie doświadczenie zawodowe pomaga nam w jeszcze lepszym przygotowaniu kandydatów na kierowców. Instruktorzy zatrudnieni w ośrodku to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, z długoletnim stażem ale również osoby cierpliwe, miłe i kulturalne.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w kilkuosobowych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby. Obejmują wszystkie zagadnienia przewidziane w programie szkolenia kandydatów na kierowców, szczegółowy opis manewrów oraz sytuacji, z którymi kursanci jako przyszli kierowcy mogą spotkać się na drodze.Indywidualne podejście do kursantów oraz profesjonalizm świadczonych usług sprawiają, że kolejnymi klientami są najczęściej osoby, którym nasi absolwenci polecili naszą szkołę. W zamian za okazane zaufanie - w stosunku do naszego ośrodka - oferujemy bardzo solidne przygotowanie przyszłych kierowców, przebiegające w miłej, bezstresowej oraz przyjaznej atmosferze. Sprawą nadrzędną dla nas jest tak przeprowadzać naukę jazdy, aby była to wielka przyjemność dla kursanta, jak również, aby nie tylko zdał egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, ale przede wszystkim żeby stał się dobrym kierowcą.

Słowa kluczowe

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)