Gastromat - ekspresy do kawy

Żywność i używki » Kawa
Dom i Ogród » Artykuły gospodarstwa domowego
Dane teleadresowe:
  • adres:Wysockiego 67/1
  • miejscowość:15-168 Białystok
  • województwo:podlaskie
  • telefon:(85) 748-22-26
  • www:www.gastromat.pl

Opis firmy

Firma Gastromat - ekspresy do kawy z Białegostoku od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości wyposażenia dla gastronomi. Na ofertę handlową firmy składają się wyłącznie produkty renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Miłośnicy wszelkiego rodzaju napojów kawowych zainteresują się bogatym wyborem ekspresów do kawy. W ofercie sprzedażowej dostępne są urządzenia tak dla domu, jak i gastronomi wiodących producentów:

Jura,
Saeco.

Doświadczony personel, nieustannie podnoszący swoje kompetencje, świadczy profesjonalny serwis sprzedawanym urządzeniom. W razie konieczności profesjonaliści pracujący dla firmy Gastromat - ekspresy do kawy dojadą do biura, domu czy kawiarni. Wykonują naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Równie interesująco rysuje się propozycja firmy w zakresie kaw ziarnistych. Miłośnicy „filiżanki czarnej esencji” mogą wybierać pomiędzy następującymi markami:

Lavazza,
Melitta,
MK CAFE,
Segafredo,
Intenso.

Firma z województwa podlaskiego zachęca wszystkich zainteresowanych Klientów do gruntownego przeanalizowania jej aktualnej oferty handlowo-usługowej.

Słowa kluczowe

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)