Biuro Projektów i Galeria. Elżbieta i Lech Ledeccy

Dom i Ogród » Obrazy
Dom i Ogród » Architekci i dekoratorzy wnętrz
Dom i Ogród » Szkło ozdobne
Odzież i tekstylia » Tkaniny i dzianiny
Dane teleadresowe:
  • adres:Faradaya 51
  • miejscowość:42-200 Częstochowa
  • województwo:śląskie
  • telefon:34 361 90 01
  • telefon:604 437 126
  • www:http://www.eldekor.pl/pl.html

Opis firmy

Elżbieta Ledecka
42-200 Częstochowa
ul. Faradaya 51
Tel. 604 437 126
www.eldekor.pl

Elżbieta Ledecka ukończyła z wyróżnieniem Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych we Wrocławiu w 1974 roku(obecnie Akademia Sztuk Pięknych).
Od 1974 roku mieszka, tworzy i pracuje w Częstochowie.
Jest stypendystką Ministra Kultury i Sztuki.
Realizuje się w takich dziedzinach sztuki jak malarstwo, witraż, rzeźba ceramiczna, projektowanie i aranżacja wnętrz. Wystawiała swoje prace na kilkudziesięciu wystawach ogólnopolskich i międzynarodowych. Przedstawiała prace na kilkunastu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą. Szereg prac powstało z inspiracji własnego miasta, oraz Jury Krakowsko -Częstochowskiej i plenerów jurajskich. Elżbieta swoje podróże po świecie traktuje jak studium natury, klimatu i światła co później można odnaleźć w jej pracach. Zwiedziła prawie całą Europę ,Tunezję, Egipt, Stany Zjednoczone Ameryki, Meksyk, Indie. Ostatnio pracuje nad cyklem obrazów o Indiach, będzie je można zobaczyć na wystawach w 2012 roku. Do października 2011 roku w pracowni Elżbiety L. powstało 1350 prac. Są to przeważnie obrazy olejne, jest trochę pasteli oraz około 40 witraży a projektowanych i wykonanych metodą overley, około 40 płaskorzeźb ceramicznych. Elżbieta Ledecka była nagradzana za swoją twórczość. A największą nagrodą jest uznanie i odbiór społeczny jej prac. W zbiorach własnych i rodzinnych z 1350 prac znajduje się około 50 prac. Jest członkiem ZPAP. Jest emocjonalnie związana z pejzażem jurajskim, jest motywem

Oferta firmy

Lech Ledecki
42-200 Częstochowa
ul. Faradaya 51
Tel.604 153 628
www.eldekor.pl

Lech Ledecki ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych we Wrocławiu w 1973 roku(obecnie Akademia Sztuk Pięknych).
Od 1973 roku mieszka, tworzy i pracuje w Częstochowie.
Jest stypendystką Ministra Kultury i Sztuki.
Realizuje się w takich dziedzinach sztuki jak malarstwo, witraż, rzeźba ceramiczna, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Wystawiał swoje prace na kilkudziesięciu wystawach ogólnopolskich i międzynarodowych. Przedstawiał prace na kilkunastu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą. Szereg prac powstało z inspiracji Jury Krakowsko - Częstochowskiej i plenerów jurajskich. Lech, swoje podróże po świecie traktuje jako inspirację do tworzenia, oraz kręci i montuje filmy z muzyką, które oddają klimat i światło oglądanych miejsc. Zwiedził prawie całą Europę, Egipt, Turcję, Meksyk, Indie. Ostatnio pracuje nad cyklem obrazów o Indiach, będzie je można zobaczyć na wystawach w 2012 roku Lech Ledecki ma na swoim koncie dużo filmów z podróży artystycznych i z plenerów malarskich. Maluje przeważnie obrazy olejne ale także projektuje i realizuje witraże metodą overley, oraz płaskorzeźbę ceramiczną i wnętrza. Jest członkiem ZPAP. Od początku bierze udział w plenerach i wystawach poplenerowych Jurajska Jesień, oraz w Miejskich Plenerach, w Częstochowie. Był komisarzem kilku plenerów. Od paru lat uczestniczy w Plenerach malarskich – SACRUM w Tuchowie, oraz w Janowicach, w Kąśnej Dolnej - w Dworku Paderewskiego, w Łańcucie.

Słowa kluczowe

www.eldekor.pl, eldekor@eldekor.pl, obrazy na sprzedaż, malarstwo Częstochowa, rzeźba Częstochowa, witraże Częstochowa, biuro projektowe Częstochowa, aleria Częstochowa, projektowanie wnętrz Częstochowa, obrazy Częstochowa Częstochowa, tkaniny dekoracyjne Częstochowa, projektowanie wnętrz Częstochowa, aranżacja wnętrz Częstochowa, dekoracja wnętrz Częstochowa, eldekor,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)