PRACOWNIA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA INEKO JERZY KUJAWSKI

Usługi dla każdego » Oczyszczanie ścieków
Dom i Ogród » Klimatyzacja, Wentylacja
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. OSTRÓDZKA 53
  • miejscowość:14-200 IŁAWA
  • województwo:warmińsko-mazurskie
  • telefon:(89) 648 71 51
  • fax:(+48 89) 648-71-51
  • www:www.ineko.pl

Opis firmy

Nasza firma została założona w 1983 r. Pierwotnie działaliśmy, jako pierwsza prywatna pracownia projektowa w województwie olsztyńskim, pod nazwą Zakład Usług Projektowych. W 1989 r. zmieniliśmy nazwę firmy na Pracownia Inwestycyjno-Projektowa Instalacji i Inżynierii Sanitarnej INEKO z siedzibą w Iławie przy ulicy Ostródzkiej 53.


Dysponujemy bogatym doświadczeniem w planowaniu i realizacji inwestycji. W ciągu ponad 30-tu lat działalności wykonaliśmy szereg projektów w zakresie:

oczyszczania ścieków,
uzdatniania wody,
wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa,
instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych,
biogazowni rolniczych

Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy to bardzo wysoko wykwalifikowana kadra młodych, ambitnych inżynierów.

Naszym głównym celem jest wdrażanie nowych technologii i rozwiązań w szeroko pojętej dziedzinie Inżynierii Sanitarnej. Zajmujemy się przede wszystkim: doradztwem, projektowaniem, nadzorowaniem, zastępstwem inwestycyjnym oraz wykonawstwem i handlem urządzeniami branży Inżynierii Sanitarnej.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z nasza ofertą.

Oferta firmy

Oczyszczanie ścieków
Ochrona wód gruntowych i powierzchniowych jest ważnym elementem składowym założeń dla strategii zrównoważonego rozwoju Polski. Wskaźniki zanieczyszczeń w wodach polskich rzek i jezior często przekraczają dopuszczalne normy określone prawem unijnym. W większości wypadków kluczowym działaniem dla ochrony wód powierzchniowych oraz gruntowych jest budowa lub modernizacja oczyszczalni ścieków.


Firma INEKO zajmuje się projektowaniem oczyszczalni ścieków działających w technologii osadu czynnego. Podążając za trendami obowiązującymi w krajach zachodnich specjalizujemy się w projektowaniu oczyszczalni typu SBR (Sequencing Batch Reactor). Zastosowanie w naszych projektach, zaawansowanej techniki kontrolno-pomiarowej pozwala na uzyskanie wysokiej efektywności procesu oczyszczania przy równocześnie niskich nakładach inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Nasze oczyszczalnie projektujemy w oparciu o technologię szwedzkiej firmy FLYTH.

Uzdatnianie oraz ujmowanie wody

Woda pitna o niedostatecznych parametrach użytkowych jest problemem wielu polskich gmin. INEKO oferuje Państwu pakiet usług, od projektowania, aż po nadzór inwestycji i sewis ekspoatacji stacji uzdatniania oraz ujęć wody pitnej. Proponowane przez nas rozwiązania są ściśle dopasowane do Potrzeb naszych klientów, co w znacznym stopniu ogranicza nakłady inwestycyjne oraz eksploatacyjne.

Klimatyzacja, wentylacja i ogrzewnictwo

Klimatyzacja, wentylacja i ogrzewnictwo były od początku istnienia firmy INEKO głównymi obszarami jej działalności. W ciągu ponad 30 lat zrealizowaliśmy ponad 1100 projektów w tej dziedzinie. W wyniku tego zgromadziliśmy potężną bazę doświadczeń w zakresie dostępnych na rynku materiałów oraz technologii. Nasza wieloletnia aktywność na rynku zaowocowała również współpracą ze znanymi firmami m.in.: Buderus, Viessmann, Vaillant, Rettig, Herz, Rehau, Kisan, Starpipe, ABB, Vitroservice Klima.

Nasze usługi skierowane są do różnych odbiorców. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletne i kompleksowe rozwiązania technologiczne o różnym stopniu zautomatyzowania, dopasowane do potrzeb naszych kientów:

systemy klimatyzacyjne
kotłownie gazowe, olejowe (na olej opałowy oraz olej półciężki)
przesył ciepła na większe odległości (rurociągi preizolowane)
rozwiązania dla gospodarki cieplnej obiektów przemysłowych
systemy ogrzewania dużych obiektów (np. hale przemysłowe, hale chowu drobiu)
alternatywne źródła energii (np. kotłownie na słomę)
systemy ogrzewania powietrzem
klasyczne systemy ogrzewania
ogrzewanie podłogowe
i wiele innych ...

Instalacje wewnętrzne

Komfort oraz bezpieczeństwo w Państwa domu, firmie lub zakładzie pracy niejednokrotnie zależy od jakości i niezawodności instalacji wewnętrznych. Firma INEKO to Państwa kompetentny partner w dziedzinie instalacji:

centralnego ogrzewania,
ciepłej i zimnej wody,
kanalizacji deszczowej i sanitarnej,
gazowej,
przeciwpożarowej.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę - doradzamy, projektujemy, nadzorujemy oraz serwisujemy wykonane przez nas instalacje. W naszych projektach stosujemy najnowsze rozwiązania oraz materiały, gwarantując niezawodność ich działania. Zaprojektowane przez nas instalacje wykonują zaufane i od dawna z nami współpracujące firmy podwykonawcze.


Sieci
Firma INEKO zaprojektowała na przestrzeni ponad 30-tu lat działalności setki kilometrów sieci kanalizacyjnej, wodociągowej, gazociągowej i cieplnej oraz ich przyłączy. Wykonanie każdego projektu poprzedza szczegółowa analiza ekonomiczna i technologiczna dla danej lokalizacji.

Kanalizacja

Spośród dostępnych systemów kanalizacji grawitacyjnej, ciśnieniowej oraz podciśnieniowej tworzymy optymalne dla potrzeb naszych klientów rozwiązania. Przy projektowaniu kolektorów oraz urządzeń tj. np. pompowni, separatorów, osadników itd. kładziemy duży nacisk na niezawodność oraz bezobsługowość zaproponowanych rozwiązań. Szczelność i prawidłowe działanie kanalizacji niosą za sobą znaczne oszczędności w eksploatacji sieci kanalizacyjnej oraz oczyszczalni ścieków.

Wodociągi, ciepłociągi i gazociągi

W naszych projektach dużą wagę przykładamy do zaproponowania kompleksowych oraz przyszłościowych rozwiązań dla zaopatrzenia w wodę, gaz i ciepło. Dysponujemy również dużym doświadczeniem w zakresie modernizacji istniejących, często przestarzałych urządzeń i kolektorów.

Biogaz, energia odnawialna

Energia odnawialna to od dawna obszar działalności firmy INEKO. Oferujemy Państwu szeroki pakiet usług w tej dziedzinie od budowy obiektów takich jak kotłownia na biomasę aż po biogazownie rolnicze. Korzystając z naszych doświadczeń i wiedzy szybko staniecie się Państwo profesjonalnymi producentami bioenergii.

Słowa kluczowe

pracownia inwestycyjno-projektowa Iława, ogrzewnictwo Iława, ogrzewanie Iława, klimatyzacja Iława, Iława klimatyzacja, wentylacja Iława,, Iława wentylacja, systemy wentylacyjne Iława, biogaz Iława, biogaz pracownia,, energia odnawialna biogaz, energia odnawialna Iława, oczyszczanie ścieków Iława, uzdatnianie wody Iława, oczyszczanie ścieków,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)