Forster Sp. z o.o.

Budownictwo » Materiały budowlane
Budownictwo » Usługi Budowlane
Dane teleadresowe:

Opis firmy

Informacje o firmie

Firma Forster zalicza się do grona niedużych, lecz efektywnie rozwijających się firm w branży posadzek przemysłowych, w zakresie śrutowania i frezowania powierzchni betonowych. Nasza firma przygotowuje podłoża betonowe pod podkłady z mas samopoziomujących lub pod posadzki żywiczne. Od kilku lat stosujemy z dużym powodzeniem metody bezpyłowego śrutowania i frezowania powierzchni betonowych. Tą nowoczesną technologię wykorzystujemy zarówno w dużych pomieszczeniach np.: garażach podziemnych, halach przemysłowych jak również w pomieszczeniach małych. Jakość i konkurencyjność wykonywanych przez nas usług przedstawiamy w załączonym opisie śrutowania i frezowania.

Podczas przeprowadzanych w Waszej firmie prac nad powierzchnią podłogową ogromną uwagę należy zwrócić na podłoże nośne. Tylko dobrze przygotowane podłoże pozwala uzyskać pewność, że położona na nim podłoga będzie optycznie i jakościowo odpowiadać postawionym wymaganiom.

Obróbka strumieniem stalowych kulek wykonanych z hartowanej stali jest sprawdzoną i opłacalną metodą, która pozwoli Państwu osiągnąć tę doskonałą jakość. Dodatkową zaletą tej metody jest bezpyłowe wykonywanie tych prac.

Firma nasza przeprowadza śrutowanie powierzchni zarówno w kraju, jak też za granicą. Na liście naszych klientów jest ponad 800 placów budowy, dzięki czemu udało nam się zdobyć duże doświadczenie w naszej pracy. Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji jeśli będzie nimi zainteresowani. Pracujemy na dużych, a także małych powierzchniach, które muszą odpowiadać stawianym wymogom.

Będzie nam miło współpracować z Państwa firmą i prosimy o wpisanie nas na listę swoich podwykonawców. W sprawie cen na nasze usługi prosimy zwracać się bezpośrednio do naszego biura w Olecku.

Oferta firmy

Frezowanie

Do oczyszczenia powierzchni betonowej stosujemy frezowanie. Umożliwia ona przygotowanie posadzek betonowych wypalanych, zaoliwionych i pokrytych starymi farbami oraz niwelację nierównego podłoża betonowego. Stosowana frezarka o różnych szerokościach roboczych daje możliwość oczyszczenia od 100 do 400 m2 dziennie. Posiadamy frezarkę z przystawką boczną do czyszczenia podłoża przy ścianach i w narożnikach.

Oczyszczając podłoza przy ścianach i w narożnikach stosujemy frezarki z różnymi typami frezów. Dzienna wydajność do 400 m2.


Śrutowanie

Stosowane jest do usuwania tzw. mleczka cementowego z poweirzchni nowych posadzek betonowych oraz do usunięcia zaolejonej warstwy betonu i starych powłok malarskich występujących na starych posadzkach betonowyvh. Obróbka strumieniem stalowych kulek wykonanych z hartowanej stali zapewnia doskonałą jakość przygotowanego podłoża. Kulki stalowe oczyszczaja podłogę ze zbędnych warstw i jednocześnie nadają jej odpowiednią szorstkość, zapewniając dobrą przyczepność nowych warstw posadzkowych. W metodzie śrutowania wszystkie cząstki oderwane od podłoża są zasysane do urządzenia filtrującego (odkurzacza).

Śrutowanie wykonujemy śrutem o różnej granulacji. Drobny śrut powoduje równomierne zmatowienie powierzchni betonowej, natomiast grubszy granulat z większą siłą uderza w betoni powoduje odbicie luźnych cząstek od betonu. Dzienna wydajność do 2000 m2.


Transport urządzeń

Nasze urządzenia transportujemy we własnym zakresie. Daje to nam mozliwość szybkiego i elastycznego reagowania na potrzeby naszych klientów. Powierzone nam w wielu rejonach Polski zadania dokumentuje nasza lista referencyjna.

Słowa kluczowe

materiały budowlane Olecko, budownictwo Olecko,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)