LOGO - Fortis

Fortis

Biuro » Drukarnie
Dane teleadresowe:
  • adres:Jana z Kolna 16
  • miejscowość:65-014 Zielona Góra
  • województwo:lubuskie
  • telefon:68 477 21 30
  • www:www.fortis.net.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Fortis     

Opis firmy

Poligrafia to nasza pasja. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Dokładamy wszelkich starań, aby ciągle ulepszać i poszerzać naszą ofertę usług.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu nie boimy się podejmować nowych wyzwań i z odwagą realizujemy nasze technologiczne wizje. Byliśmy pierwszą drukarnią w Polsce, która zdecydowała się na wdrożenie technologii druku soczewkowego (trójwymiarowego, wielofazowego). Dzięki wykorzystaniu tej metody przedsiębiorcy zyskują nowy sposób dotarcia do potencjalnych odbiorców ich produktów.

Oferta firmy

Wykorzystując możliwości, jakie daje nam technologia druku 3D rozpoczęliśmy produkcję gadżetów reklamowych takich, jak np. kalendarze trójdzielne, magnesy, etykiety, a także opakowania i teczki. Zastosowane efekty 3D, przez silniejszą reakcję emocjonalną klientów, bardzo szybko stały się silnym narzędziem pracy na rynku.

Słowa kluczowe

gadżety reklamowe, druk, wizytówki, karty, linijki, druk cyfrowy, druk na foliach soczewkowych, druk na kartonach metalizowanych, druk offsetowy, kalendarze, magnesy reklamowe, kubki reklamowe, opakowania, wobblery, listwy na półkę,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)