LOGO - Petit. PPHU Pracownia

Petit. PPHU Pracownia

Biuro » Drukarnie
Usługi dla każdego » Doradztwo techniczne i handlowe
Dane teleadresowe:
  • adres:Grunwaldzka 9
  • miejscowość:84-230 Rumia
  • województwo:pomorskie
  • telefon:58 671 95 68
  • www:www.petit-reklamy.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Petit. PPHU Pracownia     

Opis firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowo - usługowe petit istnieje na rynku trójmiejskim od 1995 r. podstawowymi profilami naszej firmy są reklama i druk. Petit przez wieloletnią tradycję zdążyło zasłużyć sobie na zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym filarem działalności jest produkcja wszelkiego rodzaju reklam. Drugim działem naszej firmy jestdrukarnia. Do dyspozycji mamy DRUK OFFSETOWY, SITODRUK, TAMPODRUK, HAFT KOMPUTEROWY.

Oferta firmy

Korzystamy z innowacyjnych i skutecznych metod. Jedną z nich jest oklejanie witryn, samochodów, szyldów oraz plansz.

Zajmujemy się również drukiem wielkoformatowym, co jest możliwe dzięki wysokiej klasy sprzętom. Tworzymy oryginalne banery, plakaty czy druki na folii OWV. Podejmujemy się również druku offsetowego, sitodruku, tampodruku oraz haftu komputerowego.

Problemu nie stanowi dla nas wydruk:

ulotek reklamowych
wizytówek
papierów firmowych
katalogów
kalendarzy różnego typu
akcydensów

Znamy się też na reklamach świetlnych - niezwykle efektownej formie reklamy w postaci kasetonów, podświetlanych liter czy neonów. Cechuje nas rzetelność i wszechstronność, co sprawia, że można u nas zamówić niemal wszystko. Podczas realizacji projektów zwracamy szczególną uwagę na Państwa preferencje. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż ok. 10 tys. gadżetów typu długopisy, breloczki czy kubki. Jesteśmy w stanie na nich umieścić logo firmy lub dowolny inny symbol. Zapewniamy kompleksowe podejście, dlatego przygotujemy także projekty i opracujemy znaki graficzne firm. Gwarantujemy precyzję i zachwycające efekty wizualne. Ponadto przygotowujemy prace do druku.

Stawiamy na nieustanny rozwój. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu zatrudnianych pracowników. Dzięki nim możemy zrealizować każde zlecenie. Przywiązujemy uwagę do estetyki i terminowości. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i doradztwo. Zaufało nam już wielu z Was, między innymi Bank Spółdzielczy, Skoda Plichta, Seat Gdynia, Fota BMW, Toyota, MTD Poland, Rubo, Pneumatig, Energomontaż, Vogen czy Remontowa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i skorzystania z naszych usług. W razie wątpliwości zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty za pośrednictwem strony internetowej.

Słowa kluczowe

agencja reklamy, baner reklamowy, druk, kalendarze, szyldy, folie magnetyczne, tempodruk, ulotki, etykiety, haft komputerowy, druk offsetowy, sitodruk,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)