Eltech Robert Suwała

Rozrywka i rekreacja » Sale bankietowe
Dom i Ogród » Alarmy, systemy alarmowe
Dane teleadresowe:
  • adres:Trzebińska 15
  • miejscowość:32-065 Krzeszowice
  • województwo:małopolskie
  • telefon:604 242 412

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Eltech zajmuje się usługami związanymi z instalacjami elektrycznymi. Działamy nieprzerwanie od 2009 roku. Biuro firmy znajduje się w Krzeszowicach, w powiecie krakowskim, na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy duże doświadczenie w zakładaniu instalacji elektrycznych. Osobą decyzyjną jest Robert Suwała.

Oferta firmy

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie kompleksowych usług związanych z elektryką w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz w lokalach użytkowych.

Zakres naszych działań obejmuje:

zakładanie instalacji elektrycznych,
instalację sieci komputerowych,
instalację sieci telefonicznych,
montaż telewizji przemysłowej,
montaż alarmów i systemów zabezpieczających,
instalację domofonów i wideodomofonów.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalne zakładanie instalacji odgromowych, a także montaż automatyki budynkowej i przemysłowej.

Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów elektrycznych i instalacyjnych. Uczestniczymy także podczas odbioru wszelkich instalacji elektrycznych. Wykonujemy zlecenia, które polegają na zaprojektowaniu i montażu instalacji centralnego ogrzewania.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który ułatwia nam realizację zleceń. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada odpowiednie certyfikaty i uprawnienia. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem, w zakresie wyboru odpowiedniego systemu lub instalacji. W ofercie naszej firmy znajduje się również zakładanie automatyki do bram.

Jako firma, cechujemy się rzetelnością i ogromnym profesjonalizmem. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Klientom doradzamy, co będzie najlepsze dla danego budynku lub mieszkania, a także dokładamy wszelkich starań, by znaleźć optymalne rozwiązanie. Podpowiadamy również w jaki sposób dbać o instalacje, dzięki czemu będą działały bez zarzutu przez wiele lat.

Gwarantujemy terminowość oraz solidne wykonawstwo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy.

Słowa kluczowe

instalacje elektryczne Krzeszowice, automatyka budynkowa przemysłowa, instalacje telefoniczne Krzeszowice, telewizja przemysłowa Krzeszowice, tv przemysłowa Krzeszowice, automatyka budynkowa Krzeszowice, monitoring,alarmy Krzeszowice,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)