Biuro Obrotu i Zarządzania Nieruchomości Rezultat Lucyna Imiołek

Nieruchomości » Obrót nieruchomościami
Nieruchomości » Zarządzanie nieruchomościami
Dane teleadresowe:
  • adres:Kalinowe 12C/3
  • miejscowość:30-813 Kraków
  • województwo:małopolskie
  • telefon:501-324-649
  • telefon:(012) 648-43-53
  • fax:( 12) 648-43-43
  • www:www.rezultat.com.pl

Opis firmy

Biuro Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami REZULTAT to prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku od 2006 roku świadcząca usługi w zakresie
- pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, tj. pośrednictwa kupna - sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, domów, działek. Specjalizacja nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne na terenie Krakowa i okolic.

Motto – Miejsce na Ziemi dla Każdego

- zarządzania nieruchomościami

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo zamieszkiwania w każdym budynku, znajdującym się pod naszą opieką. Jesteśmy po to by doradzać zarządom wspólnot jak podejmować właściwe - pod względem prawnym i ekonomicznym.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Dokładamy starań, aby zapewnić należytą jakość obsługi. Doradzamy jak ograniczyć koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, poprawiamy stan techniczny nieruchomości naszych klientów, oraz zmniejszamy obciążenie finansowe właścicieli lokali, związane z gospodarowaniem ich współwłasnością.

Mottem – Likwidacja problemów związanych z nieefektywną organizacją i kosztowną formą zarządzania nieruchomością wspólną.

Biuro posiada dwie licencje:
Zarządzania Nieruchomościami – nr 13996 i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami – nr 5834 i cechuje je solidność, terminowość oraz możliwość uzyskania pomocy w sprawach pozornie nie do załatwienia.

Biuro zapewnia swoim klientom korzystne warunki współpracy wykorzystując profesjonalny system komputerowy, internet oraz fotografie cyfrową.

Słowa kluczowe

nieruchomości, domy, administrowanie, administrowanie wspólnotami, kupno,sprzedaż,najem, pośrednictwo, zarządzanie, zarządzanie nieruchomościami, sprzedaż, najem,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)