GIGASOUND TECHNIKA ESTRADOWA S.C. RAFAŁ GOJDKA,PRZEMYSŁAW PODĘBSKI

Rozrywka i rekreacja » Systemy dźwiękowe
Rozrywka i rekreacja » Organizacja imprez i konferencji
Rozrywka i rekreacja » Agencje artystyczne
Dane teleadresowe:
  • adres:osiedle Kasztelańskie 4b/4
  • miejscowość:66-300 MIĘDZYRZECZ
  • województwo:lubuskie
  • telefon:662-199-646 Rafał Gojdka
  • telefon:698-663-689 Przemysław Podębsk
  • www:www.gigasound.pl

Opis firmy

Scena, nagłośnienie, oświetlenie - to elementy techniki estradowej, których realizacje są dla nas wielką pasją. GIGASOUND opiera się na wieloletnim doświadczeniu i dużej praktyce, co gwarantuje spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Technika estradowa – scena, oświetlenie, nagłośnienie, technika audiowizualna

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi w zakresie wynajmu sceny, nagłośnienia i oświetlenia, wraz z profesjonalną obsługą współpracującą z wieloma znanymi wykonawcami zarówno polskimi jak i zagranicznymi sceny pop, jazz, rock, a także sceny kabaretowej.

W ofercie firmy GIGASOUND znajduje się również wyposażanie wraz z dostawą i montażem w sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy i audiowizualny obiektów kulturalnych, dyskotek i lokali rozrywkowych wg. projektu własnego bądź dostarczonego przez klienta.

- NAGŁOŚNIENIE
- OŚWIETLENIE
- SCENY

Słowa kluczowe

Sterowniki Międzyrzecz, Oświetlenie Międzyrzecz, Reflektory prowadzące Międzyrzecz, Technologia LED Międzyrzecz, Maszyny do domu Międzyrzecz, Ruchome głowy Międzyrzecz, Stroboskopy Międzyrzecz, Stopnie mocy Międzyrzecz, Okablowanie Międzyrzecz, Krotowanie Międzyrzecz, Statywy Międzyrzecz, Systemy głośnikowe Międzyrzecz, Wzmacniacze Międzyrzecz, Procesor dźwięku krosowery Międzyrzecz, Konsole mikserskie Międzyrzecz,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)