WASCO DARIUSZ WASYLEW

Budownictwo » Domy z drewna
Dane teleadresowe:
  • adres:STARY KRAKÓW 36
  • miejscowość:76-100 STARY KRAKÓW
  • województwo:zachodniopomorskie
  • telefon:59 810 82 99
  • fax:59 810 82 99
  • www:www.wascovilla.pl

Opis firmy

Wiązary dachowe oraz domy z drewna. Zapraszamy!

Oferta firmy

WascoVilla produkuje drewniane domy energooszczędne z prefabrykowanych komponentów. Budujemy funkcjonalne i estetyczne domy pasywne, w których przez cały rok panuje optymalna temperatura powietrza.

Wykonujemy również wiązary dachowe stanowiące najważniejszy element drewnianych konstrukcji dachowych. Każda przygotowana przez nas więźba dachowa zapewnia stabilność domu i bezpieczeństwo mieszkańców.

WascoVilla to również producent nowoczesnych, lekkich konstrukcji dachowych w systemie wiązarów dachowych, łączonych nowatorskim licencjonowanym systemem MITEK, bez użycia kleju, śrub, gwoździ – dzięki tzw. płytce kolczastej.

Do elementów konstrukcyjnych używany jest najlepszy dostępny na rynku materiał, czyli certyfikowany świerk skandynawski. Jest to drewno suszone mechanicznie, o wilgotności poniżej 18%, czterostronnie strugane i klasyfikowane pod względem wytrzymałości (klasa drewna od C18 do C30) zabezpieczone impregnatami, chroniącymi przed korozją biologiczną (owadami, grzybami, pleśnią) i zwiększającymi ognioodporność. Stolarka, podłogi, elewacje i dach dobierane są stosownie do potrzeb klienta. Możliwości są nieograniczone, ale istotna jest jakość i ekologiczność użytych materiałów; farby TIKKURILLA, lakiery SIKKENS, są znane z trwałości, mimo, że jest w nich mało chemii.

Firma ma własne biuro konstruktorskie, pracujące w oparciu o najnowszy licencjonowany program do projektowania RoofCon/TrussCon. Poza obliczeniami inżynierskimi tworzy on dokładną dokumentację warsztatową, co zapewnia jakość wykonywania i eliminuje możliwość błędu w przygotowaniu produkcji. Z WascoVilla zbudujesz dom według własnego pomysłu lub wykorzystując jeden z wielu gotowych projektów. Biuro może także przygotować projekt kompleksowy, od planu zagospodarowania terenu, aż do pozwolenia na budowę włącznie. Chociaż od razu powstaje precyzyjny i bardzo szczegółowy projekt, to budowanie z drewna daje dużą elastyczność.

Słowa kluczowe

wiązary dachowe pomorskie, produkcja domów drewnianych pomorskie, domy drewniane pomorskie, budowa domów z bali pomorskie, altany pomorskie, domki ogrodowe pomorskie, producent domów z drewna pomorskie, domy drewniane produkcja pomorskie, domy z bala pomorskie, domy z drewna pomorskie, domy szkieletowe zachodniopomorskie, budowa domów z drewna zachodniopomorskie, domy drewniane całoroczne zachodniopomorskie, wiązary dachowe zachodniopomorskie, produkcja domów drewnianych zachodniopomorskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)