Adamtex P.P.H. Adam Jaworski

Odzież i tekstylia » Bielizna stołowa
Odzież i tekstylia » Bielizna stołowa
Dane teleadresowe:

Opis firmy

Firma Adamtex oferuje eleganckie, wysokiej jakości wyroby lniane wykonane wyłącznie z tkanin wyprodukowanych w Polsce.

Firma może zaimponować bogatą (ponad 200 deseni) kolekcją autorskich atrakcyjnych wzorów, które zainteresują każdego odbiorcę oraz spełnią oczekiwania najbardziej wyrafinowanych klientów... Firma Adamtex powstała w 1999 roku na bazie doświadczenia nabytego przez właściciela podczas długoletniej pracy w przemyśle lniarskim, podbudowanego wykształceniem włókienniczym średnim i wyższym na Politechnice Łódzkiej oraz w wyniku fascynacji lnem.

Tkaniny lniane są wyjątkowo piękne. Proste a jednocześnie luksusowe, tradycyjne i eleganckie. Charakteryzują się pięknym połyskiem, pewną sztywnością, ciekawą fakturą powierzchni, wyjątkową kolorystyką. M.in. te cechy czynią z tkanin lnianych wspaniałe tworzywo do projektowania i produkcji wyrobów służących do dekoracji naszych mieszkań tworząc niepowtarzalny klimat. Wyroby lniane mogą rownież być niebanalnym prezentem dla osób bliskich i znajomych .

Z pasją projektujemy i produkujemy nasze wyroby lniane biorąc pod uwagę wymagania i potrzeby klientów.

Produkujemy przede wszystkim elegancką galanterię stołową: obrusy, serwety, bieżniki, serwetki, zasłony. Szczegóły w zakładce Nasze wyroby.

Nasza strategia to: wysoka jakość i bogate wzornictwo oparte na trendach mody śledzonej systematycznie na międzynarodowych targach w Paryżu, Frankfurcie i Mediolanie oraz produkcja oparta wyłącznie na tkaninach z polskich zakładów lniarskich.

Realizację tych celów gwarantuje profesjonalny zespół osób o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach oraz specjalistyczny park maszynowy i dobra współpraca z producentami tkanin.

Nasza bogata oferta skierowana jest do: sklepów, hurtowni, hoteli, restauracji i odbiorców indywidualnych.

Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów oraz rzetelnej współpracy zyskaliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów na polskim rynku i za granicą.

Za granicą współpracujemy z klientami w Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Kanadzie.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do owocnej współpracy

Oferta firmy

Nasze wyroby

Firma Adamtex oferuje eleganckie, wysokiej jakości wyroby lniane wykonane wyłącznie z tkanin wyprodukowanych w Polsce.

Firma może zaimponować bogatą (ponad 200 deseni) kolekcją autorskich atrakcyjnych wzorów, które zainteresują każdego odbiorcę oraz spełnią oczekiwania najbardziej wyrafinowanych klientów.

Obrusy, serwety, bieżniki, serwetki

Wykonane z tkanin gładkich i splotowych, w kolorze naturalnym i z tkanin bielonych oraz barwionych
Wykończone koronką lub lamówką
Zdobione mereżką lub szwem ozdobnym baratto albo haftowane
Efektowne, skoordynowane kompozycje tkanin o różnej strukturze i kompozycje kolorów oraz wykończeń
Kwadratowe, prostokątne, okrągłe Zasłony

Wykonane tkanin cienkich siatkowych lub cięższych o gramaturze do 300 g/m2
Z systemem wieszania na wiązanie lub na zawieszki .
Fartuszki kuchenne i rękawice kuchenne
Koszyki na pieczywo
Serwetniki
Nakładki na siedzenia, woreczki i poduszki na pachnidła Wyroby pakowane są w eleganckie, pudełka z okienkiem o rozmiarach dopasowanych do rozmiaru wyrobu. W każdym deseniu istnieje możliwość kompletowania obrusów, serwet i bieżników z serwetkami. Serwetki mogą być pakowane w woreczki foliowe lub do pudełek.
Cenimy sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami. Dlatego w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do naszej firmy lub prosimy o kontakt w celu zorganizowania spotkania w dogodnym dla Państwa miejscu. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w ofercie to czego Państwo szukają. Jeżeli mają Państwo specjalne potrzeby wierzymy, że uda się nam Państwa usatysfakcjonować.

Słowa kluczowe

Obrusy lniane, Serwetki lniane, Bieżniki lniane, serwety lniane, zasłony lniane, obrusy z mereżką, lniana bielizna stołowa, lniana galanteria lstołowa, obrusy lniane okrągłe i ovalne, obrusy lniane producent, lniane bieżniki, obrusy lniane z koronką, serwety lniane na wymiar, Bieżniki lniane z mereżką, serwetki lniane z mereżką,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)