LOGO - Papirus

Papirus

Biuro » Stemple, datowniki, pieczątki
Usługi dla każdego » Grawerowanie
Dane teleadresowe:
  • adres:Gliwicka 1
  • miejscowość:44-200 Rybnik
  • województwo:śląskie
  • telefon:32 423 84 17

Fotografie

Zdjęcie 1 - Papirus     

Opis firmy

Firma Papirus zlokalizowana jest w Rybniku, na terenie województwa śląskiego. Działamy w branży nieprzerwanie od 1992 roku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta firmy

Nasza firma specjalizuje się w wyrobie pieczątek wysokiej jakości. W dodatku proponujemy naszym klientom szeroki wybór stempli drewnianych i polimerowych. W ofercie mamy datowniki, które pozwalają na odbiciu konkretnej daty oraz wybranego tekstu dowolnej treści.

Prowadzimy sprzedaż numeratorów, automatów samotuszujących, które są dostępne w dowolnym kolorze oraz pieczątek pre-ink. Posiadamy wiele modeli automatów szkieletowych.

Nasz asortyment świetnie sprawdza się w podnoszeniu wydajności w pracach biurowych i jest świetnym materiałem reklamowym. Produkty, które posiadamy w ofercie, łatwo można dostosować do wizerunku firmy. Nasza bogata oferta pozwala wybrać odpowiedni rodzaj pieczątki do oczekiwań klienta.

W dodatku przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę pucharów sportowych i statuetek. Wykonujemy medale okolicznościowe oraz dyplomy do rozdawania w szkole i przedszkolu. Proponujemy usługi znakowania laserem. Zajmujemy się grawerowaniem na wielu powierzchniach, w tym szkle czy zegarkach. Korzystamy z metody grawerton, dzięki której możemy wykonać nadruki.

Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm, przedsiębiorstw, a także do szkół i klubów sportowych.

Dobierzemy rozmiar oraz kolor pieczątek. W asortymencie mamy szeroki wybór form i kształtów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, które będą spełniać swoją funkcję bardzo długo. Mamy zarówno propozycje tradycyjne, jak i nowoczesne.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w technologii. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedni produkt do indywidualnych wymagań klientów. Posiadamy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wszelkie prace wykonujemy sprawnie i szybko.

Zapraszamy do współpracy.

Słowa kluczowe

pieczątki, stemple, grawer, dyplomy, datowniki, trofea, gadżety reklamowe, tabliczki znamionowe, medale sportowe, grawer 3d, numeratory,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)