Linkiewicz Tadeusz. Usługi stolarskie i ogólnobudowlane

Budownictwo » Parkiet, panele, listwy
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Biwakowa 15
  • miejscowość:71-882 Szczecin
  • województwo:zachodniopomorskie
  • telefon:91 453 89 40
  • www:www.linkiewicz.eu

Opis firmy

Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Szczecinie. Właścicielem firmy jest Tadeusz Linkiewicz. Kompleksowe usługi ogólnobudowlane i stolarskie świadczymy już od 1990 roku. Stawiamy na terminowość i jakość, zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów.

Oferta firmy

Specjalizujemy się w układaniu i cyklinowaniu parkietów. Montujemy też panele, mozaiki parkietowe, a także tarasy drewniane zarówno na lekkiej konstrukcji, jak i tradycyjnie. Cyklinujemy podłogi drewniane. Dodatkowo podejmiemy się wykonawstwa schodów przy wykorzystaniu projektu klienta lub własnych rozwiązań.

Drugą gałęzią naszej działalności są remonty, ułożymy glazurę i terakotę, a także zamontujemy kabiny prysznicowe oraz pokoje kąpielowe. Współpracujemy z wieloma sklepami z wyposażeniem wnętrz i budowlanymi.

Zapraszamy.

Słowa kluczowe

schody drewniane Szczecin, cyklinowanie parkietów Szczecin, mozaika parkietowa Szczecin, układanie parkietów szczecin, montaż panel szczecin, budowa domów z drewna szczecin, panele Szczecin, glazura Szczecin, parkiety Szczecin, cyklinowanie podłóg szczecin,