Pępek Świata. Centrum rozwoju dziecka

Dzieci » Opieka nad dziećmi
Nauka » Żłobki publiczne
Dane teleadresowe:
  • adres:Stara Wieś, Rumiankowa 6a
  • miejscowość:05-830 Nadarzyn
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:609 094 546
  • www:pepekswiata.org

Opis firmy

Centrum rozwoju dziecka Pępek Świata zlokalizowane jest w Starej Wsi, w województwie mazowieckim. Rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku. Nasz żłobek to miejsce, w którym zapewniona jest dzieciom radość i bezpieczeństwo oraz profesjonalna opieka i edukacja.

Oferta firmy

Nasze centrum powstało z myślą o dzieciach i jego rodzicach. Jest to miejsce, w którym dzieci rozwijają się, bawią, uczą, a co najważniejsze, w którym chcą przebywać.

Dajemy mamom możliwość odpoczynku, by mogły poświęcić czas sobie i poświęcić się swoim obowiązkom. Z uwagi na fakt, że wiele mam musi wrócić do pracy po zbyt krótkim okresie urlopu macierzyńskiego, pragniemy stworzyć maluszkowi pełne ciepła i oddania warunki do niezakłóconego rozwoju.

Jest to miejsce gdzie zapewniona jest dzieciom profesjonalna opieka, edukacja, domową atmosfera i bezpieczeństwo. Znajduje się tu duży teren z placem zabaw, wśród zieleni.

Naszym celem jest rozwijanie umiejętności i zdolności dzieci. Uczymy samodzielności, nawiązywania relacji z innymi, dzielenia się, zasad współpracy w grupie oraz zachowań społecznych.

Zapewniamy ciekawy program edukacyjny. Zapraszamy.

Słowa kluczowe

dobry żłobek Nadarzyn, żłobek Nadarzyn, żłobek prywatny Nadarzyn, zajęcia dla dzieci Nadarzyn, żłobek dla dzieciNadarzyn, niepubliczny żłobek Nadarzyn, opieka nad dziećmi Nadarzyn,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)