Dzierżoniowska Grupa Producentów Nasion Zbóż Sp. z o.o.

Rolnictwo i leśnictwo » Zboża
Rolnictwo i leśnictwo » Nawozy
Rolnictwo i leśnictwo » Środki ochrony roślin
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Ceglana 8
  • miejscowość:58-260 Bielawa
  • województwo:dolnośląskie
  • telefon:74 833 11 56
  • fax:74 833 11 56

Opis firmy

Dzierżoniowska Grupa Producentów Nasion Zbóż Sp. z o.o. powstała w 2003 roku. Jej założycielami jest 36 rolników z powiatu dzierżoniowskiego. Działalność prowadzona jest na byłych obiektach zlikwidowanego OHZ Bielawa, których jest właścicielem. Zajmujemy się skupem i sprzedażą produktów wytworzonych w gospodarstwach członków grupy. Zaopatrujemy ich także w środki produkcji rolnej. Nasza oferta skierowana jest również dla pozostałych rolników z powiatu dzierżoniowskiego i jego okolic.
Grupa posiada zaplecze magazynowe do przechowywania zbóż, o łącznej powierzchni 6 tys. ton, suszarnię kolumnową oraz czyszczarnię do zbóż.
Grupa trudni się również produkcją rolną, uprawiając grunty rolne o powierzchni 165 ha, które znajdują się na terenie Bielawy. Prowadzimy także reprodukcję materiału siewnego.
Z inicjatywy członków grupy w 2006 roku zostało założone Rolnicze Zrzeszenie Branżowe „Rzepak dolnośląski”, które zajmuje się skupem i sprzedażą rzepaku.

Słowa kluczowe

skup zbóż Bielawa, doradztwo rolnicze Bielawa, nawozy Bielawa, środki ochrony roślin Bielawa, skup rzepaku Bielawa, zboże Bielawa, mieszanki dla drobiu Bielawa, nasiona Bielawa, środki produkcji rolnej Bielawa, Bielawa,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)