Lukas Przedsiębiorstwo Handlowe Wojciech Mikulski

Telekomunikacja i Internet » Usługi telekomunikacyjne
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Fryderyka Chopina 1a
  • miejscowość:61-708 Poznań
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:61 851 54 03
  • www:www.lukas-telecom.com.pl

Opis firmy

Początek

Swoją działalność zaczeliśmyw 1990 roku od montażu i serwisowania central telefonicznych Panasonic
Od 15 lat jesteśmy przedstawicielem KRONE w wielkopolsce i oferujemy produkty tej firmy zarówno z działu LSA jak i KroNET i DomNET. Ostatnio wprowadziliśmy do swojej oferty routery telefoni IP w oparciu o sprzęt VD Master. Mamy także podpisane umowy z operatorami telekmunikacynymi : TP SA oraz DR SA

Łączymy ludzi i ich komputery.

Od początku działalności zajmujemy się montażem central telefonicznych a naszym podstawowym i najważniejszym celem jest zbudowanie i utrzymanie systemu łączności na miarę potrzeb i możliwości naszych klientów. Aby to osiągnąć montujemy centrale telefoniczne Panasonic, a sieci teleinformatyczne budujemy w oparciu o wielokrotnie sprawdzoną technologię KRONE. Szybki rozwój technologii teleinformatycznych wymusza stałe śledzenie nowinek światowych, i dostosowywanie ich do potrzeb naszych klientów, dlatego integrujemy technologie analogowe, ISDN, GSM, VoIP, bezprzewodowe i światłowodowe. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu rynku, i umowom podpisanym z operatorami usług IT potrafimy zapewnić naszemu klientowi odpowiednią ilość linii telefonicznych oraz szerokość łącza internetowego.

Kompletacja dostaw.

W ciągłej sprzedaży oferujemy łączówki LSA 2/10, systemy odgromowe, przełącznice szafkowe wewnętrzne i hermetyczne oraz wolnostojące, a także szafy 19 i patchpanele kategori 5,5e,6, oraz kable miedziane i światłowodowe.

Kompletujemy dostawy sprzętu telefonicznego i informatycznego pasywnego jak i aktywnego. Dostarczamy naszym odbiorcom komputery przenośne, stacjonarne, monitory, drukarki i materiały eksploatacyjne. Zaopatrujemy też firmy wykonawcze w kable światłowodowe,pigtajle i patchcordy światłowodowe.

Słowa kluczowe

telekomunikacja - systemy usługi, telefoniczny sprzęt centrale, integracja systemów komputerowych sieci, światłowody,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)