Gajda Truck Center Sp. z o.o.

Motoryzacja i transport » Mechanika pojazdowa
Motoryzacja i transport » Szyby samochodowe
Motoryzacja i transport » Stacje obsługi
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Warszawska 1 Wsola
  • miejscowość:26-660 Jedlińsk
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:(48) 321 55 30
  • www:gtc.iveco.pl

Opis firmy

O firmie

Gajda Truck Center Sp. z o.o. powstała wiosną 2008 roku w ramach Grupy kapitałowej DBK, która działa na polskim rynku już od 1995 roku.
Udziałowcami spółki GTC są firmy:
- Cracow Truck Center Sp. z o.o.
- PKS Ratrans Sp. z o.o.
Cracow Truck Center Sp. z o.o. jest jednym z największych w małopolsce centrum sprzedaży samochodów ciężarowych. W styczniu 2008 roku CTC została Autoryzowanym Dealerem IVECO. Obecnie posiada jeden z najnowocześniejszych obiektów serwisowych w Polsce - zlokalizowany w Rudzie Śląskiej.

PKS Ratrans Sp. z o.o. powstała w 2000 roku w wyniku przekształcenia w drodze prywatyzacji Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej. Spółka przejęła i nieprzerwanie kontynuuje zapoczątkowane w 1950 roku przewozy towarów na rynku krajowym i zagranicznym, współpracując z największymi firmami spedycyjnymi.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwoliło powołać Spółkę świadczącą usługi na najwyższym poziomie - GTC.
Od stycznia 2011 roku GTC uruchomiła swój oddział w Lublinie - Kazimierzówka 156A, gdzie świadczy usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów marki IVECO, serwis pojazdów dostawczych i ciężarowych oraz naprawy naczep.

Na realizację projektu pt. Podniesienie konkurencyjności firmy GAJDA TRUCK CENTER Sp. z o.o. przez utworzenie Autoryzowanej Stacji Obsługi IVECO oraz napraw samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych uzyskaliśmy dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.
Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej nasze przedsiębiorstwo wyposażone jest w najnowszej generacji, innowacyjny sprzęt naprawczy i diagnostyczny.

Słowa kluczowe

samochody nowe, samochody używane, naczepy, samochody wynajem, samochody serwis, akademia jazdy Iveco, Gajda Truck Center, samochody serwis Jedlińsk, Iveco Radom, Iveco,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)