Jackpol

Przemysł i energetyka » Stacje paliw
Przemysł i energetyka » Paliwa
Budownictwo » Budowa Obiektów Sportowych
Dane teleadresowe:
  • adres:Wolany 438 lok. 226, Wolany działka nr 438/226
  • miejscowość:57-320 Polanica Zdrój
  • województwo:dolnośląskie
  • telefon:74 869 12 25

Opis firmy

Nasza firma Jackpol znajduje się w Wolanach, w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim i jest zarządzana przez Jacka Mańkowskiego. Działamy od niemal dziesięciu lat. Sprzedajemy paliwo najwyższej jakości.

Oferta firmy

Sprzedajemy przede wszystkim benzynę bezołowiową 95 i 98, a także LPG. Ponadto oferujemy oleje napędowe. Na naszej stacji każdy Klient zaopatrzy się także w profesjonalne kosmetyki samochodowe. Proponujemy głównie preparaty do czyszczenia tapicerki, środki myjące do szyb czy odświeżacze powietrza. W naszej ofercie znaleźć można ponadto płyny hamulcowe i płyny do chłodnic.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami paliw i - co ważne - nieustannie prowadzimy kontrolę naszych produktów, gdyż chcemy mieć pewność, że sprzedawane przez nas paliwa spełniają jak najwyższe normy europejskie. Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachową obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Słowa kluczowe

stacja paliw, paliwa, olej napędowy, olej opałowy, LPG, dostawy paliw, sprzedaż paliw, stacja benzynowa, benzyna, gaz w butlach, jackpol, stacja paliw Polanica Zdrój,

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)