GRUPA KSIĘGOWYCH i DORADCÓW Beata Kaźmierczak

Usługi dla każdego » Doradcy podatkowi
Usługi dla każdego » Notariusze
Finanse i Ubezpieczenia » Biura rachunkowe
Dane teleadresowe:
  • adres:Zieleń 8B
  • miejscowość:62-240 Trzemeszno
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:506 164 668
  • telefon:(61) 415 41 04
  • www:ksiegowiidoradcy.pl

Opis firmy

Biuro rozpoczęło swoje funkcjonowanie w Gnieźnie z dniem 1 kwietnia 2010 roku na bazie wieloletnich doświadczeń właścicielki na stanowiskach głównej księgowej i p.o. zastępcy dyrektora.Nasza firma obsługuje rachunkowość zarówno małych jak i większych firm (możliwy jest również outsourcing częściowy). Wspomaga osoby przedsiębiorcze poprzez porady biznesowe, organizację rachunkowości, tworzenie biznes planów pod kątem dotacji i wniosków kredytowych. Organizujemy także od podstaw rachunkowość, opracowujemy i wdrażamy Politykę Rachunkowości, regulaminy, instrukcje i procedury (w tym ISO). Docelowo firma zajmie się kompleksową obsługą przedsiębiorstw, osób wykonujących wolne zawody, instytucji non - profit i rolników. Klienci będą mogli skorzystać z porad prawnika, specjalisty ds. BHP, pośrednictwa finansowego, informatyka i doradcy dla rolników.Siedziba położona jest w miejscowości Zieleń, 17 km od Gniezna (k. Trzemeszna – 15 minut samochodem z Gniezna, droga krajowa nr 15 Poznań - Toruń). Powstał tu nowoczesny, dobrze wyposażony budynek z dużą powierzchnią na archiwizację dokumentów, możliwością organizacji spotkań partnerów biznesowych, konferencji i szkoleń oraz dogodnym dla klientów dużym parkingiem. Nowoczesna architektura budynku umożliwia także poruszanie się w nim osób niepełnosprawnych. Miejscowość Zieleń położona jest na pograniczu województw: wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.Dla Państwa komfortu wprowadziliśmy innowacje organizacyjno – logistyczne: dokumenty z Państwa firm z innych miejscowości odbierane będą w ich siedzibach lub w wyznaczonym punkcie. Możliwe jest też świadczenie usług na miejscu u klienta oraz udzielanie porad telefonicznie na koszt biura lub za pomocą Skype’a. Biuro obsługiwać będzie klientów zarówno miejscowych, jak i mających siedziby w odległych miejscowościach (w tym: Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Mogilno, Gniezno, Słupca).Kładziemy nacisk na wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie naszych pracowników, aby zapewnić Państwu profesjonalizm oraz poczucie bezpieczeństwa, że Państwa biznes nie tylko będzie pod dobrą opieką, ale także nasza kompleksowa oferta pozwoli na rozwój Państwa firmy.Nowoczesne, pełne uroku biuro ze wspaniałym widokiem na jezioro oraz okoliczne lasy, posiada komfortowe miejsce do spotkań z klientami w ogrodzie zimowym.

Oferta firmy

Państwa potrzeby i poczucie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze, dlatego:

Wspomagamy osoby przedsiębiorcze poprzez porady biznesowe na płaszczyźnie prowadzenia działalności gospodarczej, podatków, rachunkowości i finansów.

Tworzymy biznes plany oraz pomagamy w uzyskiwaniu dotacji i kredytów.

Zakładamy za Państwa firmę oraz organizujemy jej rachunkowość od podstaw, w szczególności:

załatwiamy formalności w urzędach w sposób najkorzystniejszy dla Państwa,

piszemy i wdrażamy niezbędne regulaminy, instrukcje, procedury oraz Politykę Rachunkowości.

Prowadzimy Państwa rachunkowość niezależnie od formy; ryczałt, kpir, księgi handlowe, ewidencje vat.

Prowadzimy kadry i płace, a także wspomagamy proces rekrutacji w Państwa firmie.

Reprezentujemy naszych klientów przed organami skarbowymi.Wiemy jak ważny i cenny jest Państwa czas, dlatego:

Samodzielnie odbieramy dokumenty w Państwa firmie.

Pracujemy również w siedzibie Państwa firmy.

Świadczymy usługi on-line.

Raportujemy swoją pracę.Mamy świadomość, iż ciągłe podnoszenie kwalifikacji rozwija nas i pozwala w sposób jeszcze bardziej kompleksowy zadbać o Państwa biznes, dlatego właściciel ubiega się o tytuł biegłego rewidenta. Po jego zdobyciu będziemy mogli świadczyć usługi w zakresie audytu sprawozdań finansowych. Docelowo, dzięki ścisłej współpracy z prawnikiem, informatykiem i doradcą dla rolników, będzie można skorzystać w jednym miejscu z kompleksowych porad i pomocy w komplementarnych dziedzinach.Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości. Z chęcią spotkamy się z Państwem w celu omówienia i uszczegółowienia naszej oferty. Kalkulacja księgowych rozwiązań dla Państwa firmy – gratis.Prosimy o kontakt i skorzystanie z bezpłatnej porady – serdecznie zapraszamy!


Zapraszamy do naszych oddziałów:

Siedziba Główna
Zieleń 8Bb
62-240 Trzemeszno
Tel./Fax. 61 4154104

Oddział w Gnieźnie
osiedle Władysława Łokietka 25b/2
62-200 Gniezno

Słowa kluczowe

zakladanie firm gnniezno, biznes plan gniezno, kadry i płace gniezno, księgowość on- line gniezno,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Wiadomość(wymagane)