Hallo-Taxi. Stowarzyszenie taksówkarzy zielonogórskich

Usługi dla każdego » Taxi
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Kożuchowska 15A
  • miejscowość:65-364 Zielona Góra
  • województwo:lubelskie
  • telefon:800 325 300
  • www:www.hallo-taxi.zgora.pl

Opis firmy

Stowarzyszenie taksówkarzy zielonogórskich Hallo-Taxi świadczy kompleksowe usługi z zakresu przewozu osób i bagażu. Biuro firmy znajduje się w Zielonej Górze. Działamy na rynku od 1993. Dysponujemy bogatą flotą pojazdów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Nieprzerwanie cieszymy się sympatią klientów.

Oferta firmy

Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi przewozowe. Zamawiając transport, mają Państwo możliwość wyboru marki samochodu i kierowcy. Naszym atutem jest szybka obsługa realizacja zamówień klienta.

Oferujemy:

przewóz osób i bagażu
dowóz i odbiór dzieci ze szkoły
odbiór gości z lotniska
holowanie pojazdów
obsługa imprez: wesela, wieczory panieńskie
dostarczanie zakupów
doręczanie zakupów
usługi kurierskie

Pomagamy też Państwu w problemach z rozruchem silnika i wymianą koła. Odstawiamy samochód we wskazane miejsce. Dostosowujemy ofertę do wymagań i potrzeb klienta. Współpracujemy z firmami i instytucjami oferując im przejazdy bezgotówkowe.
Gwarantujemy najwyższy standard usług i pełną dyskrecję.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Godziny pracy

24h

Słowa kluczowe

taxi Zielona góra, firma taksówkarska, szybka taxi, tania taxi Zielona Góra, Hallo-Taxi ZIelona Góra, przewozy okolicznościowe, zakupy na telefon, dowóz dzieci do szkoły, dowóz dzieci do przedszkole, taxi osobowe, holowanie taxi, holowanie taksówka, dowóz przesyłek, dostarczanie przesyłek, obsługa imprez,

Lokalizacja na mapie