Internetowa Książka Telefoniczna poleca:
Hallo-Taxi. Stowarzyszenie taksówkarzy zielonogórskichZielona Góra, lubelskieTaxi
PHU ALTA A.MikołajczykPoznań, wielkopolskieChemia budowlana
M.WILK PROJEKT WILK MIECZYSŁAWDługołęka, dolnośląskieProjekty indywidualne
Kancelaria Audytorska Anna PyraTarnobrzeg, podkarpackieBiuro rachunkowe Tarnobrzeg
Kancelaria Adwokacka Wojciech BaszkiewiczBiałystok, podkarpackiekancelaria adwokacka Białystok
Forster Sp. z o.o.Olecko, warmińsko-mazurskieMateriały i usługi budowlane
Zakład dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacjiSłupsk, pomorskieUsługi w zakresie ochrony sanitarnej
Centrum Konferencyjne nad WisłąPŁOCK, mazowieckieFirma cateringowa Centrum Konferencyjne nad Wisła
Przedsiębiorstwo Budowlane JANBUDŻary, lubuskiekonstrukcje betonowe monolityczne
JOL-MET -JOLANTA GRABOWSKAPŁONIAWY BRAMURA, mazowieckie|Sprzęt rolniczy
Biuro Rachunkowe LexelKraków, małopolskieLexel. Leszek Szymczak. Doradztwo Podatkowe. Biuro Rachunkowe.
Regeneracja podzespołów samochodów ciężarowychMielec, podkarpackieremonty kapitalne silników
Geodimex Usługi GeodezyjneWarszawa, mazowieckieKompleksowe usługi geodezyjne na terenie Warszawy

Regulamin serwisu

Rozdział 1
Postanowienia ogólne

§1

Korzystając z serwisu telefonicznaksiazka.info  użytkownik potwierdza, że zapoznał się a także, akceptuje wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu.

§2

Użyte w regulaminie określenia należy rozumieć następująco:
  1. Użytkownik - osoba fizyczna, osoba prawna, jednostka organizacyjna która nie posiada osobowości prawnej, - korzysta z zasobów telefonicznaksiazka.info,  zarówno wchodząc na serwis, jak i w wyniku działań handlowych zamawiając wpis na telefonicznaksiazka.info,
  2. Administrator - właściciel telefonicznaksiazka.info  - firma Business Network Solution z siedzibą na ul. Obornicka 309, 60-689 Poznań
  3. Usługi - świadczone przez Administratora na rzecz Użytkownika, zarówno odpłatnie i nieodpłatnie, wszelkie usługi związane z funkcjonowaniem serwisu telefonicznaksiazka.info  świadczone zarówno przez Administratora jak i jednostki współpracujące z Administratorem na rzecz Użytkowników.

§3

  1. Administrator udostępnia Usługi Użytkownikom, posługując się wszelkimi dostępnymi narzędziami teleinformatycznymi, na warunkach przedstawionych w drodze negocjacji z Użytkownikami podczas działań handlowych,
  2. Użytkownicy wyrażają zgodę na wystawienie faktury bez podpisu odbiorcy. Faktura VAT zostanie przesłana na adres podany przez Użytkownika lub na adres poczty elektronicznej.

§4

Informacje zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Treści zawarte w serwisie telefonicznaksiazka.info  nie mogą być podstawą wysuwania jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Administratora.

§5

Prawa autorskie podlegają ochronie, przewidzianej w Ustawie z dnia 4 lutego 1994 roku - o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83, ze zm.).

§6

Serwis nie gromadzi, nie przetwarza i nie udostępnia danych osobowych Użytkowników. Użytkownik chcąc zostać zarejestrowany w Serwisie obowiązany jest podać wyłącznie niezbędne dane identyfikujące go na tle innych użytkowników, takie jak adres, siedzibę, telefon itp., oraz adres poczty elektronicznej. Użytkownik w celu uzyskania faktury VAT obowiązany jest podać niezbędne dane. Administrator portalu nie gromadzi danych osobowych a wszelkie dane osobowe uzyskane w związku z prowadzoną korespondencją pomiędzy użytkownikiem a Administratorem portalu są chronione. Podanie danych osobowych przez użytkownika jest dobrowolne. W każdym czasie użytkownik ma prawo żądać usunięcia wszelkiej korespondencji prowadzonej z Administratorem.

§7

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie do świadczenia usług drogą elektroniczną, w szczególności do składania oświadczeń woli w postaci elektronicznej, stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych ustaw.

Rozdział 2
Zastrzeżenia dotyczące wykonania zamówionej usługi

§8

  1. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości dostępu do serwisu internetowego z przyczyn od Administratora niezależnych,
  2. Administrator zastrzega sobie prawo do przerwy technicznej w funkcjonowaniu serwisu internetowego telefonicznaksiazka.info  w przypadku obsługi i konserwacji serwera oraz oprogramowania serwisu.

Rozdział 3
Postępowanie reklamacyjne

§9

  1. Użytkownikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Wszelkie reklamacje dotyczące dostępu do zasobów serwisu, lub też treści powinny być zgłaszane drogą elektroniczną na adres: biuro@e-cbn.pl,
  2. Rozpatrzenie reklamacji następuje w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych,
  3. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Użytkownika podanym w reklamacji.

Rozdział 4
Postanowienia końcowe

§10

Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia opublikowania na stronie internetowej.